ساب ووفر Sony XS-GTX122LT

قدرتمند و شگفت انگیز..

ساب ووفر Sony XS-GTX122LT مقرون به صرفه ، با دوام و در عین حال یک ساب ووفر لوله ای قدرتمند است. سونی به دلیل تولید بلندگوها و ساب ووفرهای با کیفیت و عالی استثنایی در کشورمان ایران شناخته شده است. این برند تلاش کرده است تا از طریق طراحی فشرده ، کم مصرف و سبک خود ، باعث جلوگیری از هدر رفتن منابع و همچنین مصرف انرژی شده و اثرات زیست محیطی را کاهش دهد. علاوه بر این ، این ساب ووفر با استفاده از مواد بازیافتی ساخته می شود ، که بر تعهد مارک ها برای حفاظت از محیط زیست بیشتر تأکید می کند.

تقویت کننده PP میکا

تقویت کننده PP Mica از تولید با صدای بلندتر ، بهتر و همچنین باکیفیت تر بیس این اطمینان حاصل می کند که وقتی درون خودرو هستید از موسیقی بهتر لذت ببرید و شما را راغب کند بیشتر در خودرو زمان را سپری کنید.

ویس کویل یا سیم پیچ مقاوم در برابر حرارت

سیم پیچ صوتی مقاوم در برابر حرارت ، دوام این ساب ووفر محصول سونی را برای صداهای بالا تضمین کرده که مشکلی در این بابت برایتان بوجود نیاید و همچنین خروجی کلی صدا را افزایش می دهد.

سازگاری با بلوتوث

بلوتوث یکی از عوامل ترغیب برای خرید این محصول است که در این ساب ووفر گنجانده شده است. Sony XS-GTX122LT محصول فوق العاده شرکت بزرگ سونی با سازگاری کامل و عالی بلوتوث همراه است که به شما این امکان را می دهد به صورت بی سیم و وایرلس ، به دستگاه های قابل حمل خود مثل گوشی های هوشمند ، متصل شوید.

قدرت صدای تولیدی

این ساب ووفر سونی دارای قدرت بیشینه صدای خروجی یا پیک پاور (PMPO) برابر با 1350 وات میباشد. همچنین قدرت RMS یا همان توان خروجی در حالت مداوم برابر با 350 وات است که خروجی صدای استثنایی ارائه می دهد و با بالابردن ولوم ضبط خود قدرت را به معنای واقعی تجربه خواهید کرد فقط کافی است دستان خود را به سمت ولوم برده.

مگنت ووفر

آهنربای ساب ووفر Sony XS-GTX122LT با استفاده از مواد فریت (FERRIT = موادی از جنس سرامیک مغناطیسی هستند) ساخته شده است که آن را بسیار با دوام می کند که این مگنت باعث بر این میشود که بدون نیاز به جایگزینی و خرید ساب ووفر با ساب ووفر دیگر موجود در بازار ، می تواند چندین سال از آن به خوبی استفاده کرد.

لاستیک بامپر

این ساب ووفر دارای یک بامپر لاستیکی است که اعوجاج صوتی را تا حد زیادی به حداقل می رساند و به شنونده این اطمینان را میدهد که صدای با کیفیتی را گوش دهد و از مدت زمانی که در خودرو حضور دارد لذت کافی را ببرد.

وزن

وزن این بلندگو 11.1 کیلوگرم است که اگر بخواهید آن را از یک ماشین به ماشین دیگر منتقل کنید ، بخاطر وزن دردسرساز خواهد بود. همچنین از آنجا که با ابعاد 72×39×39 سانتی متر ارائه می شود ، به همان اندازه جمع و جور نیست که انتظار دارید. این می تواند فضای زیادی را در ماشین شما اشغال کند.

کنترل از راه دور

این بلندگو با کنترل از راه دور ارائه نمی شود ، که هنگام رانندگی ممکن است ناخوشایند باشد و شما آنطور که باید و شاید راحت نباشید و فقط باید میزان صدا را تنظیم کنید تا به صدای مد نظر خود برسید. ولی با این ویژگی های فنی ذکر شده XS-GTX122LT این مورد به چشم نخواهد آمد.

نتیجه گیری

این بلندگو دارای ویژگی های بسیاری است که آن را به یک ساب ووفر ایده آل تبدیل می کند. با آمدن یکی از معتبرترین مارک ها در کشورمان، می توانید اطمینان داشته باشید که در حال خرید محصولی با کیفیت هستید که لذت بردن از موسیقی را در طول سفر افزایش میدهد. شرکت سونی به عنوان یک مارک معتبر ، همیشه سعی در تولید محصولات با کیفیت و در عین حال کاهش تأثیرات زیست محیطی با استفاده از محصولات بازیافتی بوده و این اطمینان را میدهد که صرفه جویی در مصرف انرژی داشته باشید.